Kolumna Saše Antića: Ritam nogometa
Nogomet je oduvijek bio jedna od mojih velikih strasti. U osnovnoj školi sam trenirao prvo u tadašnjem Lavčeviću (danas NK Dalmatinac), zatim u Hajduku, igrao sam za razred i školu. Nogomet je u mome djetinjstvu bio glavna stvar, lopta je bila moja jedina igračka.
Cijelu kolumnu pročitajte na autori.hr



