Saša Antić: Živilo sempliranje!
Stavio sam praznu kazetu u svoj double decker kazetofon na istoj liniji i na nju sa ploče nasnimavao Oliverov loop iznova i iznova dok nisam dobio par minuta klimave matrice za rap. Već sam tad počeo pisati neke stihove...
Cijelu kolumnu pročitajte na autori.hr



