No sikiriki, no no - gledaj Moju pjesmu
"No sikiriki, sikiriki, no no
s bedovima, problemima
sad je gotovo za sva vremena
sunce sija, život ponovo je lijep
Edo Majka roka
no sikiriki rep"
U „Mojoj pjesmi“ predstavili smo i „No sikiriki“ Ede Majke i Luke Tralića Shota. Ova pjesma definitivno je jedna od najdražih Edi Majki, ali ne i najdraža, no jest kako sam kaže „njegov zaštitni znak“. Kako je ona nastala, zašto ju Edo Majka voli izvesti na kraju koncerta i zašto je Shot s njom „turbo zadovoljan“, pogledajte u Mojoj pjesmi na našem YouTube kanalu.
Zanimljivo je i čuti kako Shot stvara glazbu na tekstove suradnika i što Edo Majka napravi kad se usred nastupa uhvati kako razmišlja o poznatim osobama koje je vidio u publici, pa ne zna gdje je u pjesmi…
Ma, pogledajte neponovljivog Edu Majku i Shota s pjesmom „No sikiriki“ u emisiji „Moja pjesma“ na našem YouTube kanalu.



