AUTOGRAM: Vlaho Arbulić: "Glazba je odnos autora sa samim sobom"

Vlaho Arbulić rođen je 15. svibnja 1990. godine u Konavlima. Tijekom srednjoškolskog obrazovanja boravio je u Americi, a po povratku u Hrvatsku upisao Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) na kojem je i magistrirao.

Ljubav prema glazbi tijekom odrastanja bila je prisutna i jaka, a konačno je i prevladala. Ovaj mladi i talentirani glazbenik piše pjesme i pjeva na engleskom jer se nada da će izgraditi karijeru i izvan granica Hrvatske.

Njegov treći singl "Feel it", nakon singlova "Bla, Bla" i "Home", predstavio je u našem "Autogramu". Singl opisuje period "nove ljubavi" i način na koji od nje očekujemo da će zaliječiti sve rane iz prošlosti. Spot je sniman na litici u blizini Dubrovnika, a naš "Autogram" u Zagrebu gdje smo u suradnji sa CMC televizijom ugostili Vlahu te doznali više detalja o njegovom autorskom radu.

 

 

VLAHO u 60 sekundi:


 

Autogram pratite radnim danima u 12:00 sati, te subotom i nedjeljom dvokratno,
u 12:00 i 18:00 sati na CMC televiziji

"Autogram" je projekt HDS ZAMP-a kroz koji javnosti predstavljamo nov(ij)u domaću autorsku scenu, kreativce mlađe od 30 godina, ali i ne puno starije od 30 godina. Njime podržavamo one koji tek dolaze, ali su već do sada svojim pjesmama javnosti dali do znanja da na njih svakako treba računati u budućnosti zbog originalnog i zanimljivog glazbenog izričaja.